Całość zależy od owego, co uda nam się wymyślić

21 Cze

Wiele osób fantazjuje o tym, aby przyznać swojemu pokojowi jedyny w swoim rodzaju styl. Bezsprzecznie nie każdy jest projektodawcą wnętrz, aczkolwiek wolno bodaj zaryzykować zdanie, że każdy chce się we własnym pokoju czuć jego królem. Obywatele osiągają ten zamysł z wykorzystaniem przeróżnych technik. Nawet najmocniej surowe wnętrza zawierają przeważnie przynajmniej jeden detal, który rozróżni go od pozostałych.

wandcork, czyli korkowa ściana, jest w Polskich lokach nieczęsto. To wspaniałe rozwiązanie nie tylko z tego powodu że korek dobrze się prezentuje, ale także wskutek tego, że za pomocą gwózdka lub szpilki możemy na nim powiesić co potrzebujemy nie rozwalając go. Korkowa ściana działa ściśle tak samo jak korkowa tablica tyle, że jest dużo większa. Możliwości, które nam ofiarowuje, są trudne do przesadzenia. Możemy na przykład podmienić naszą ścianę w wystawę, lub ścienną gazetkę, możemy także nic z nią nie czynić i nasycać się jej ciepłym wizerunkiem. Co najistotniejsze – możemy na niej eksperymentować i adaptować jej wygląd tak często, jak nam się podoba. Możemy urządzić sobie galerię w poniedziałek, pozostawić ścianę gołą we wtorek, a w środę zawiesić na niej plakat, który zdejmiemy w sobotę aby podmienić go innym.
Dla jednostek wykazujących kolosalną kreatywność trudno odszukać bardziej przydatny element wystroju pokoju. Jeśli się do nich zaliczamy – zdecydowanie warto poważnie pomyśleć nad obiciem co najmniej jednej ściany korkiem.

Comments are closed.